Rozświetlamy gminę
Wójt Dariusz Puchała podpisał umowę na realizację inwestycji pn. „Wymiana nieenergooszczędnych opraw oświetleniowych na terenie gminy Stare Miasto”. Zadanie realizowane jest z Rządowego Funduszu Polski Ład – Rozświetlamy Polskę, w ramach którego gmina otrzymała dofinansowanie w kwocie prawie 550 tys. zł. Pozyskane środki pozwolą na wymianę 550 drogowych opraw oświetleniowych na energooszczędne. Głównym celem zadania jest podniesienie efektywności energetycznej oraz wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań na terenie gminy Stare Miasto. Wykonawca inwestycji, firma Lug Services Sp. z o.o., planuje zakończenie prac na koniec II kwartału 2025 roku.

