Gmina Stare Miasto na Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Konińskiego
Wczoraj w Golinie odbył się Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Konińskiego, na którym KGW z Rumina i Żychlina godnie reprezentowały gminę Stare Miasto. Panie rywalizowały w konkursach na najsmaczniejszy chleb, najlepszą potrawę z kaszy oraz najpiękniejsze stoisko, a wszystko to w duchu zdrowej rywalizacji i współpracy.
W części artystycznej wydarzenia wystąpił Zespół Tańca Ludowego „Uśmiech” z Liśca Wielkiego, który zadbał o wyjątkową atmosferę i swoim wspaniałym występem umilił czas wszystkim gościom.
Obecny na wydarzeniu zastępca wójta Janusz Frysiak podziękował wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i pogratulował naszym reprezentantom doskonałego występu.
Serdecznie dziękujemy staromiejskim gospodyniom za zaangażowanie i wspaniałe potrawy oraz pięknie przystrojone stoiska. To było wyjątkowe wydarzenie, które pokazało jak wiele talentu i pasji drzemie w naszych lokalnych społecznościach.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom konkursów, a naszym gospodyniom życzymy dalszych sukcesów!

