Ruszyła rekrutacja uzupełniająca do przedszkola
Rozpoczęła się rekrutacja uzupełniająca do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Stare Miasto.
Postępowanie skierowane jest do dzieci, które nie zostały zakwalifikowane w pierwszym etapie rekrutacji lub dla których rodzice chcą zmienić wcześniej wybraną placówkę – w miarę dostępnych wolnych miejsc.
Przypominamy, że w tym roku rekrutacja odbywa się poprzez system elektroniczny: https://nabor.pcss.pl//staremiasto
Rekrutacja uzupełniająca do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych będzie trwała od 15 do 22 czerwca. Zachęcamy rodziców dopełnienia formalności w wyznaczonym czasie.

