Oto logo strony. Piękne ono jest

Ruszyła rekrutacja uzupełniająca do przedszkola

Rozpoczęła się rekrutacja uzupełniająca do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Stare Miasto.

Postępowanie skierowane jest do dzieci, które nie zostały zakwalifikowane w pierwszym etapie rekrutacji lub dla których rodzice chcą zmienić wcześniej wybraną placówkę – w miarę dostępnych wolnych miejsc.

Przypominamy, że w tym roku rekrutacja odbywa się poprzez system elektroniczny: https://nabor.pcss.pl//staremiasto

Rekrutacja uzupełniająca do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych będzie trwała od 15 do 22 czerwca. Zachęcamy rodziców dopełnienia formalności w wyznaczonym czasie.

Kolorowa grafika informacyjna dotycząca rekrutacji uzupełniającej do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2026/2027 w Gminie Stare Miasto. Na górze widnieje duży napis „Rekrutacja uzupełniająca”, obok herb Gminy Stare Miasto oraz informacja o terminie naboru: od 15 do 22 czerwca. Grafika przypomina, że rekrutacja do publicznych placówek oświatowych odbywa się wyłącznie elektronicznie za pośrednictwem strony nabor.pcss.pl/staremiasto. W dolnej części znajduje się tabela z harmonogramem postępowania rekrutacyjnego oraz elementy graficzne nawiązujące do edukacji – klocki z literami, puzzle, chmurka i słońce. Dominują kolory: turkusowy, żółty, pomarańczowy i różowy. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności