Konkurs na Najpiękniejszą Iluminację Świąteczno-Bożonarodzeniową
Zapraszamy mieszkańców gminy Stare Miasto do udziału w Konkursie na Najpiękniejszą Iluminację Świąteczno-Bożonarodzeniową. Swoje posesje można zgłaszać do 30 grudnia.
To dobra okazja, by wykazać się kreatywnością i zaangażowaniem, a tym samym wspólnie budować świąteczną atmosferę w naszej gminie. Konkurs ma długą tradycję integrującą mieszkańców - odbywa się już 21. raz!
Chęć udziału można zgłosić do 30 grudnia do godz. 12:00 pod numerem tel. 63 241 62 16 wew. 220. Komisja konkursowa wyruszy w trasę, by ocenić dzieła mieszkańców 2 stycznia w godzinach 16:00-20:00. A oceniane będą: pomysłowość, pracochłonność, estetyka, wielkość i ogólne wrażenie artystyczne.
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w styczniu.
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, który znajduje się na dole, w załączniku.

