Oto logo strony. Piękne ono jest

Konkurs na Najpiękniejszą Iluminację Świąteczno-Bożonarodzeniową

Zapraszamy mieszkańców gminy Stare Miasto do udziału w Konkursie na Najpiękniejszą Iluminację Świąteczno-Bożonarodzeniową. Swoje posesje można zgłaszać do 30 grudnia.

To dobra okazja, by wykazać się kreatywnością i zaangażowaniem, a tym samym wspólnie budować świąteczną atmosferę w naszej gminie. Konkurs ma długą tradycję integrującą mieszkańców - odbywa się już 21. raz!

Chęć udziału można zgłosić do 30 grudnia do godz. 12:00 pod numerem tel. 63 241 62 16 wew. 220. Komisja konkursowa wyruszy w trasę, by ocenić dzieła mieszkańców 2 stycznia w godzinach 16:00-20:00. A oceniane będą: pomysłowość, pracochłonność, estetyka, wielkość i ogólne wrażenie artystyczne.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w styczniu.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, który znajduje się na dole, w załączniku.

 

Plakat_Iluminacje_Świąteczno-Bożonarodzeniowa_ok_page-0001 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności