Wicher Lisiec Wielki walczy o awans do 1 ligi
W sobotę, 30 maja o godz. 12:00 w hali sportowej w Liścu Wielkim odbędzie się rewanżowy mecz barażowy o awans do 1 ligi tenisa stołowego. Drużyna KTS Wicher Lisiec Wielki zmierzy się z zespołem ATS Kamix Rumia.
Pierwsze spotkanie rozegrane na wyjeździe zakończyło się remisem, dlatego ostateczne rozstrzygnięcie walki o awans zapadnie właśnie podczas meczu w Liścu Wielkim.
To wyjątkowe wydarzenie sportowe jest ogromną szansą dla klubu, ale również doskonałą promocją sportu oraz naszej gminy na szczeblu ogólnopolskim.
Organizatorzy zapraszają mieszkańców oraz sympatyków tenisa stołowego do wspólnego kibicowania naszej drużynie. Dla osób, które nie będą mogły pojawić się w hali sportowej, przygotowana zostanie transmisja na żywo.

