Ważny mecz Wichra! Trzymamy kciuki!
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do kibicowania drużynie KTS Wicher Lisiec Wielki podczas niezwykle ważnego meczu barażowego o awans do 1 ligi tenisa stołowego. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 30 maja o godz. 12:00 w hali sportowej w Liścu Wielkim.
Nasza drużyna zmierzy się z zespołem ATS Kamix Rumia w rewanżowym meczu barażowym. Pierwsze spotkanie rozegrane na wyjeździe zakończyło się remisem, dlatego o awansie do 1 ligi zadecyduje właśnie sobotni pojedynek przed własną publicznością.
To wyjątkowe wydarzenie sportowe jest ogromną szansą dla klubu, ale również doskonałą promocją sportu oraz naszej gminy na szczeblu ogólnopolskim. Wierzymy, że wsparcie kibiców i sportowa atmosfera poniosą naszych zawodników do zwycięstwa.
Zachęcamy mieszkańców do licznego udziału i wspólnego dopingowania naszej drużyny podczas tego ważnego sportowego wydarzenia.
Dla osób, które nie będą mogły pojawić się w hali sportowej, przygotowana zostanie transmisja na żywo z meczu.
Trzymamy kciuki za Wicher!

