Turniej Żaków i Skrzatów
„PRZED KOMPUTEREM NIE TRAĆ CZASU - CHODŹ Z NAMI DO LASU!”– pod takim hasłem zorganizowany został przez Stowarzyszenie Warta Rumin niecodzienny turniej piłkarski.
Drużyny Żaków i Skrzatów rozegrały bezwynikowe turnieje, które przede wszystkim zachęcały do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W turnieju brali udział nie tylko młodzi zawodnicy, ale także rodzice oraz sympatycy piłki nożnej. Włodarz gminy Stare Miasto Dariusz Puchała dokonał uroczystego wręczenia medali drużynom, które swoją postawą zachęcały do czynnej aktywności fizycznej.
Serdecznie gratulujemy inicjatywy realizowanej w ramach konkursu „Sportowa natura” organizowanego przez Lasy Państwowe.

