Świąteczny klimat
W naszej gminie powoli czuć świąteczny nastrój. Iluminacjami przystrojone zostały lampy w ciągu ulicy Głównej i Topolowej w Starym Mieście oraz w Żychlinie na ul. Parkowej i Sosnowej.
Przed urzędem oraz przy Szkole Podstawowej w Modle Królewskiej stanęły choinki, a przy Przedszkolu Samorządowym w Starym Mieście – bombka. Te wyjątkowe dekoracje to dzieła pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej, które co roku tworzą niezwykłą, świąteczną atmosferę.
Liczymy też na kreatywność mieszkańców gminy przy ozdabianiu swoich posesji. Przypominamy, że do 30 grudnia każdy może zgłosić swoje dzieło w konkursie na „Najpiękniejszą Iluminację Świąteczno-Bożonarodzeniową”.

