Sukces młodych ekologów z Modły Królewskiej
Reprezentanci szkoły zdobyli I miejsce w turnieju Eko-Gra, będącym finałem konkursu „Świat czysty jest piękniejszy, od Ciebie zależy czy będzie taki”, organizowanego przez MZGOK w Koninie.
Dzięki ogromnej wiedzy, zaangażowaniu i doskonałemu przygotowaniu uczniów, szkoła wzbogaciła się o drukarkę 3D, która z pewnością będzie wspierać rozwój kolejnych ciekawych projektów edukacyjnych.
Zwycięską drużynę tworzyli: Franciszek Jędrzejaszek, Franciszek Kogut, Franciszek Gościmiński, Szymon Wierzbiński, Gabriel Żerkowski.
Serdecznie gratulujemy uczniom oraz nauczycielom przygotowującym drużynę do konkursu. Życzymy kolejnych sukcesów i nieustannego rozwijania wiedzy na temat ochrony środowiska.

