Seniorzy czytają dzieciom
Seniorzy czytają dzieciom – ta wyjątkowa akcja odbyła się w gminie Stare Miasto z okazji Dnia Dziecka.
Było to spotkanie dwóch pokoleń, podczas którego seniorzy z ogromnym zaangażowaniem czytali najmłodszym ulubione bajki i opowiadania. Nie zabrakło uśmiechów, ciekawych historii oraz wspólnie spędzonego czasu, który pokazał, że książki potrafią łączyć ludzi bez względu na wiek.
Projekt zrealizował Urząd Gminy w Starym Mieście, wspólnie ze staromiejskim Klubem Seniora oraz Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Starym Mieście.
Wydarzenie wpisało się również w akcję „Cała Polska czyta dzieciom”.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

