Magia Świąt w szkołach i przedszkolach
We wszystkich placówkach oświatowych w gminie Stare Miasto zapanowała świąteczna atmosfera.
Za nami wzruszające jasełka, wspólne kolędowanie, pieczenie pierniczków, warsztaty z tworzenia ozdób oraz świąteczne kiermasze i akcje charytatywne, które pokazały jak wielkie serca mają nasi uczniowie i przedszkolaki.
Dziękujemy nauczycielom, rodzicom i dziadkom za stworzenie tej wyjątkowej atmosfery i wspólne przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.
Teraz przed naszymi uczniami przerwa świąteczna. Życzymy pięknego czasu spędzonego w rodzinnym gronie, mnóstwa radości z prezentów i energii do podejmowania wyzwań w nadchodzącym Nowym Roku!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze świątecznych wydarzeń w naszych placówkach.

