Dotacje do zakupu wozów bojowych
W piątek 31 marca podpisane zostały umowy na dofinansowanie zakupów wozów bojowych dla jednostek OSP Żdżary i OSP Stare Miasto.
Na mocy podpisanych przez wójta Dariusza Puchałę umów gmina przekaże jednostkom 225 tys. zł., dzięki czemu możliwa będzie wymiana ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego przez jednostkę OSP Stare Miasto i zakup nowego lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego przez OSP Żdżary.
Umowy w obecności zastępcy wójta Janusza Frysiaka podpisali prezesi obu jednostek – Krzysztof Janiak i Łukasz Fibakiewicz.
Jednostkom gratulujemy i czekamy na dostawy samochodów.

