Oto logo strony. Piękne ono jest

Nauczycielka Przyszłości w szkole w Żychlinie

Powody do dumy ma Szkoła Podstawowa w Żychlinie. Karolina Budna z sukcesem ukończyła prestiżowy program „Nauczyciele przyszłości – liderzy zmian w aglomeracji konińskiej”, realizowany przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie we współpracy ze Szkołą Liderstwa im. Zbigniewa Pełczyńskiego w Warszawie.

Przez 10 miesięcy uczestnicy programu rozwijali kompetencje liderskie, cyfrowe i tutoringowe, zdobywając wiedzę m.in. z zakresu zdrowia psychicznego młodzieży, neuroróżnorodności oraz edukacji klimatycznej.

– Udział w programie „Nauczyciele przyszłości” dał mi przede wszystkim nowe spojrzenie na wspieranie młodych ludzi. Dzięki szkoleniom z tutoringu i uważności lepiej rozumiem, jak ważne są relacje, słuchanie oraz towarzyszenie uczniom w odkrywaniu ich potencjału – podkreśla Karolina Budna. – Wróciłam z konkretnymi narzędziami do pracy, inspiracjami i przekonaniem, że czas poświęcony na rozmowę, budowanie zaufania i indywidualne wsparcie może mieć ogromny wpływ na rozwój młodego człowieka. To była cenna lekcja bycia obok młodych ludzi – uważnie, z empatią i wiarą w ich możliwości.

Uroczyste podsumowanie projektu odbyło się 2 czerwca podczas Forum Liderów i Liderek – Nauczycieli Przyszłości w Koninie. W wydarzeniu uczestniczyły także Renata Ganowicz-Muszyńska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Żychlinie, oraz Joanna Janiak-Zembrzycka, kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Gminy Stare Miasto.

Serdecznie gratulujemy Karolinie Budnej tego wyjątkowego osiągnięcia. Życzymy dalszych sukcesów, wielu inspirujących inicjatyw oraz satysfakcji z pracy na rzecz rozwoju młodego pokolenia.

 

Galeria zdjęć

IMG_6402.jpeg IMG_6407.jpeg IMG_6411.jpeg IMG_6415.jpeg IMG_6619.jpeg
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności