Oto logo strony. Piękne ono jest

Bezpłatna mammografia

Uwaga mieszkanki gminy Stare Miasto – 19 czerwca (piątek) przed Urzędem Gminy stanie mammobus, w którym będzie można wykonać badanie w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. 

Z badania mogą skorzystać panie w wieku 45-74 lata, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały mammografii. 

Badanie jest bezpłatne i nie wymaga skierowania. 

Wcześniej należy zgłosić chęć skorzystania z mammografii pod nr tel. 61 222 37 00. 

Badania będą wykonywane w mammobusie w godzinach 9:00-15:00.

Grafika informująca o badaniach mammograficznych, które będą przeprowadzane w Starym Mieście. Na grafice znajdują się trzy uśmiechnięte kobiety w różnym wieku. Widoczny jest rożowy autobus - mammobus, w którym wykonywane są badania. Mammografia będzie wykonywana 19 czerwca 2026 dla kobiet w wieku 45-74 lata.  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia