Bezpłatna mammografia
Uwaga mieszkanki gminy Stare Miasto – 19 czerwca (piątek) przed Urzędem Gminy stanie mammobus, w którym będzie można wykonać badanie w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi.
Z badania mogą skorzystać panie w wieku 45-74 lata, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały mammografii.
Badanie jest bezpłatne i nie wymaga skierowania.
Wcześniej należy zgłosić chęć skorzystania z mammografii pod nr tel. 61 222 37 00.
Badania będą wykonywane w mammobusie w godzinach 9:00-15:00.
