Oto logo strony. Piękne ono jest

Wieczornica

Piękną, patriotyczną wieczornicą w remizie Ochotniczej Straży Pozarnej w Modłe Królewskiej rozpoczęły się gminne Obchody Święta Niepodległości. Wzorem wielkich Polaków z 1918 roku, którzy wspólnie odbudowywali Naszą Ojczyznę, mieszkańcy sołectwa modła Królewska wspólnie pracowali alby stworzyć wyjątkowe widowisko.
Poruszająca scenografia, nostalgiczne piosenki i podniosła poezja patriotyczna oczarowała zebraną publiczność. Uczniowie ze szkoły podstawowej w Modle Królewskiej, seniorzy z Klubu Seniora, nauczyciele, członkowie z organizacji służb mundurowych - każdy z nich opowiedział fragment opowieści, która ułożyła się w historię o poświęceniu, przelanej krwi i miłości naszych przodków do Ojczyzny. 
Dziękujemy, że mogliśmy doznać tak wielu wzruszeń.

Galeria zdjęć

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności