Oto logo strony. Piękne ono jest

Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka

Wiersze, piosenki i moc życzeń mieli dla swoich Babć i Dziadków uczniowie i przedszkolaki z gminy Stare Miasto. Spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyły się już w szkołach podstawowych w Liścu Wielkim, Modle Królewskiej i Żdżarach oraz w Przedszkolu Samorządowym w Starym Mieście. Nie zabrakło wzruszeń, radości i podziękowań.

W Szkole Podstawowej w Liścu Wielkim przygotowano akademię pt. „Moc życzeń Wam składamy”. Społeczność uczniowska szkoły w Żdżarach przedstawiła „Czas na herbatkę z Babcią i Dziadkiem” w ramach karnawałowej zabawy. Uczniowie szkoły w Modle Królewskiej dziękując za miłość, pomoc i troskę, przypomnieli atmosferę Świąt w przedstawieniu jasełkowym pt. „On jest Królem”. Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Starym Mieście przygotowały kolorowe laurki i wiele innych niespodzianek. Wszystkie dzieci pokazały jak ważną rolę w ich życiu odgrywają Babcia i Dziadek.

- Babcia i Dziadek są trochę rodzicami, trochę nauczycielami i trochę najlepszymi przyjaciółmi. Niech zdrowie Wam służy przez długie lata, a siły nigdy nie słabną, byście dalej mogli być kompasem życia – tego życzyły wszystkie wnuki swoim kochanym Babciom i Dziadkom.

Warto dodać, że to nie koniec uroczystości - karnawał z Babcią i Dziadkiem w gminie Stare Miasto trwa!

Galeria zdjęć

SP LW SP LW1 SP MK SP MK1 SP ŻDŻARY SP ŻDŻARY1 PS STM SP ŻDŻARY2 PS STM1 SP ŻDŻARY3 PS STM2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności