Oto logo strony. Piękne ono jest

Pierwsza w nowym roku narada z sołtysami

O współpracy przy realizacji inwestycji w gminie, stawce za odpady, programach dotyczących usuwania azbestu czy czystego powietrza, rozmawiał wójt gminy Stare Miasto, Dariusz Puchała z sołtysami.

Pierwsza w nowym roku narada z sołtysami odbyła się 27 stycznia w sali konferencyjnej biblioteki gminy Stare Miasto. 

Sołtysi otrzymali najważniejsze informacje dotyczące choroby błękitnego języka u bydła, a także zmian w segregacji odpadów, czyli obowiązkowej segregacji tekstyliów. Przypomniano stawki za odpady, przekazano informację dotyczącą zwrotu podatku akcyzowego dla rolników oraz programu usuwania azbestu. Zachęcano niezmiennie do przyłączania się mieszkańców do kanalizacji. Przedstawiony został również harmonogram korzystania z funduszu sołeckiego.

Podczas narady poruszane były bieżące sprawy związane z funkcjonowaniem samorządu i potrzebami mieszkańców.

Galeria zdjęć

fot IMG_6880 IMG_6888 IMG_6891 IMG_6893 IMG_6894
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności