Oto logo strony. Piękne ono jest

Nauka i zabawa na dwóch kółkach. Otwarcie miasteczka rowerowego w Żychlinie  

Mobilne miasteczko rowerowe zostało otwarte w Szkole Podstawowej w Żychlinie. Uczniowie będą mogli uczyć się zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ćwiczyć jazdę na rowerze i przygotowywać się do egzaminu na kartę rowerową. 

Zakup miasteczka był możliwy dzięki wsparciu Rady Sołeckiej w Żychlinie i środkom zabezpieczonym w funduszu sołeckim. Znaki drogowe zasponsorowała firma JW Road, a Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Poznaniu obdarowała uczniów klas pierwszych odblaskami i Elementarzem Drogowca Jeża. 

- Nowe miasteczko drogowe to doskonałe połączenie edukacji i zabawy. Umożliwi dzieciom bezpieczne ćwiczenie zasad ruchu drogowego i rozwijanie świadomości komunikacyjnej – mówiła dyrektor szkoły, Renata Ganowicz-Muszyńska. 

Uroczyste otwarte miasteczka rowerowego w SP w Żychlinie odbyło się 7 kwietnia. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Ewelina Andrzejak, przewodnicząca Rady Gminy Stare Miasto, Grzegorz Grzelczak, sołtys Żychlina, Jacek Wałowski, właściciel firmy JW Road oraz dyrektor SP w Żychlinie.  

Galeria zdjęć

9af7dbe9-3e76-42be-848b-3b508258795a 52f8045e-14df-4124-ac5e-9f60ace86823 99de6c65-2ca7-41bd-8fcc-3f41c0b4b689 5429444d-c1f1-493c-9e26-c2c04ed11481 b665c11a-b06f-4990-bb3a-52f07b7e25bf
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności