Ustawienia

Zmiana miejsc głosowania

KOMUNIKAT O ZMIANACH W PODZIALE

GMINY STARE MIASTO NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA

W związku z nadchodzącymi Wyborami Samorządowymi zarządzonymi na dzień 7 kwietnia 2024 r., Wójt Gminy Stare Miasto informuje, że Komisarz Wyborczy w Koninie I Postanowieniem nr 19/2024 z dnia 25 lutego 2024 r. dokonał zmian w podziale Gminy Stare Miasto na stałe obwody głosowania.

Numery i granice stałych obwodów głosowania oraz siedziby obwodowych komisji wyborczych zgodne z w/w postanowieniem przedstawia poniższa tabela:

Na podstawie postanowienia Komisarza Wyborczego w Koninie I uległy zmianie miejsca głosowania dla mieszkańców:

NOWY

nr obwodu

NOWE miejsce głosowania

(siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej)

Bicz

Bicz-Ostatki

Kruszyna

Lisiec Mały

Żdżary

Szkoła Podstawowa, Lisiec Wielki ul. Długa 1,

62-571 Stare Miasto

(budynek po szkole podstawowej)

Janowice

Krągola

Ochotnicza Straż Pożarna w Krągoli,

Krągola ul. Strażacka 6, 62-571 Stare Miasto

Główiew

Posada

Tomaszew

Ochotnicza Straż Pożarna w Główiewie,

Główiew ul. Kaliska 73, 62-570 Rychwał

Pełna treść postanowienia Komisarza Wyborczego dostępna jest pod adresem: Postanowienie_Komisarza Wyborczego_nr_19_2024

Więcej informacji na temat wyborów samorządowych znajdziecie Państwo w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem: BIP_Gmina_Stare_Miasto_Wybory

Powyższe informacje o zmianach w najbliższych dniach trafią również do Państwa skrzynek pocztowych.

Wójt Gminy Stare Miasto

/-/ Dariusz PUCHAŁA

Pozostałe

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.